
Dierendag: ontmoet onze leuke miniatuurdieren!
Speciaal voor dierendag zetten we de miniatuurdieren van Heinen Delfts Blauw in het zonnetje! Leuke diertjes uit alle hoeken van de wereld in een Delfts blauw kleurtje, zoals olifantjes, kangeroes, katjes, kikkertjes en zelfs stokstaartjes. Schattig om te zien en met een handbeschilderd detail. Spaar ze allemaal!
Onze collectie 'Animals of the World' bestaat uit 44 verschillende miniatuurdieren. Ze komen uit alle exotische hoeken van de wereld, maar zijn ook gewoon te vinden in onze Nederlandse bossen of huizen. De beestjes zijn niet groter dan 10 centimeter en hebben soms grappige details, zoals de bokshandschoenen aan de kangeroe haar pootjes of het uiltje dat in een gebroken eitje schuilt. Welk diertje adopteer jij en mag mee naar huis?
Delen
Facebook Twitter WhatsApp Pinterest social::mailGerelateerde artikelen

Open Dag
Op 16 februari werd het nieuwe bedrijfsgebouw voor iedereen die daarin geïnteresseerd was open gesteld. Het werd een prachtige zonnige dag waarop we uiteindelijk meer dan 1.200 bezoekers mochten ontvangen!

Workshop Delfts blauw schilderen bij Heinen Delfts Blauw in Putten
Neem een uniek kijkje achter de schermen bij een van de grootste producenten van Delfts blauw aardewerk. Deze zomer opent de Heinen Delfts Blauw fabriek in Putten haar deuren voor bezoekers die zelf de Delfts blauwe schilderkunst willen uitproberen en meteen alles te weten willen komen over het maakproces van Nederlands’ bekendste aardewerkproduct.

showUP 2019
Op 3 en 4 februari waren wij aanwezig op de showUp beurs in de Expo Haarlemmermeer. Dé inkoopbeurs voor inkopers van woon- en giftstores, concept stores, webshops, warenhuizen en museumwinkels. Voor ons het moment om de nieuwe producten uit de catalogus van 2019 te presenteren.