
"Om het tulpenseizoen te vieren en omdat we uitkijken naar de komst van de lente, hebben we de majestueuze lobby van het InterContinental Amstel Amsterdam hotel ingericht met Delfts blauwe pronkstokken", schrijft LM Flower Fashion Productions. Dit Nederlandse bedrijf is gespecialiseerd in het decoreren met bloemen en doet dit op internationale schaal voor de meest luxe events, bijzondere bruiloften en bekende opdrachtgevers.
Voor het InterContinental Amstel Amsterdam hotel hebben ze gekozen voor een paar prachtige, handbeschilderde Delfts blauwe vazen van Heinen Delfts Blauw. Overal in het hotel, zoals in bijvoorbeeld de lobby, staan vrolijke gele tulpen, lelies en paastakken die schitterend afsteken tegen de tijdloze Delfts blauwe kleur.
Kopieer zelf deze statige uitstraling met een paar mooie Delfts blauwe vazen uit onze nieuwe collectie, een bosje tulpen, een paar paastakken of een bontgekleurde bos veldbloemen. Deze vazen combineren ook heel goed met de populaire industriële loftstijl of met de landelijke Scandinavische stijl.
Foto's met dank aan LM Flower Fashion Productions.
Categorieën & Tags
Artikel delen